Doradztwo

Doradztwo

Polskie Towarzystwo Doradców Finansowych jest firmą współpracującą z najlepszymi na rynku polskim Doradcami Klientów oraz Dostawcami Usług Finansowych. Szczycimy się kilkunastoletnią działalnością  bez względu na koniunkturę panującą na rynku. Skupiamy Doradców Klientów, którzy mają świadomość tego, jak ważne w tym zawodzie są zaufanie, prestiż i dyskrecja.

 

Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że spotkacie osoby spełniające najwyższe standardy pracy z Klientem, jakie wyznaczane są na całym świecie. I właśnie dlatego postanowiliśmy budować nową jakość Doradztwa Finansowego w Polsce, gdzie Klient bez względu na wysokość Jego aktywów jest obsługiwany z najwyższą starannością.

 

Naszą ofertę kierujemy głównie do osób, które chcą długoterminowo oszczędzać i inwestować swoje środki, uważamy bowiem, że tylko taka inwestycja zapewnia minimalizowanie ryzyka inwestycyjnego, szczególnie w istniejącej sytuacji gospodarczej kraju i świata. Docieramy do naszych Klientów poprzez zaufanie, wiedzę i doświadczenie, a nie poprzez tak obecnie modne "techniki sprzedaży".

 

Pragniemy służyć swoją pomocą w trudnych i wyszukanych procesach decyzyjnych w trakcie inwestycji.

Dzięki spotkaniu z Doradcą Polskiego Towarzystwa Doradców Finansowych macie Państwo możliwość:

  • Przeanalizować swoje potrzeby finansowe,
  • Stworzyć własną strategię inwestycyjną,
  • Porównać oferty wielu instytucji,
  • Zrealizować swój cel inwestycyjny!

Szanowni Państwo, pozwólcie nam pokazać, że Doradca Finansowy, to prestiżowy i elitarny zawód, również w Polsce. Nasi Doradcy gwarantują Państwu profesjonalną opiekę przez cały okres inwestycji.

 

Dla naszych Doradców współpraca z Klientem rozpoczyna się na sprzedaży, ale na sprzedaży się nie kończy.

 

Jeśli nasze wartości są Państwu bliskie, będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa w gronie naszych Klientów.

 

Nasze decyzje dziś wpływają na naszą lepszą przyszłość jutro!

Trwa ładowanie...